İngiltere Vizesi Yeşil Pasaport için Ne Gibi Şartlar Mevcuttur?


Eklenme Tarihi: 2019-07-18 08:45:02

İngiltere vizesi yeşil pasaport için bireylerin başvurularında gerekli evraklar başvuru sahiplerinin hangi amaçla vize başvuru yaptığına ve yaşam standartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İngiltere vizesi yeşil pasaport sahibi olarak başvuru yapmak isteyenler başvuru dosyasında hangi evrakların bulunabileceğini araştırmaktadır. Başvuru sahipleri yeşil pasaport (hususi pasaport) ile İngiltere’ye gitme amaçlarını, İngiltere’de nerede kalacağını, ne zaman gideceğini, masraflarını hangi maddi kaynaklarla sağlayacağını, sponsorunun olup olmadığını başvuru evrakları arasında belgeler ile göstermelidir. İngiltere vizesi yeşil pasaport için gerekli evraklara örnek olarak; yurt dışında görevlendiriliyorsa hangi amaçla ve ne kadar süre olduğunu belgeleyen evraklar, otel rezervasyonları, uçak biletleri, maaş bordrosu, banka hesap bilgileri vb. verilebilir. Başvuru işlemlerini uzman danışmanlarla yapmaya karar veren bireyler adına uzmanlar başvuru ücretinin ödenmesiyle işlemleri başlatabilmektedir. Vize harcının ödenmesinden sonra İngiltere vizesi yeşil pasaport için gerekli evrakları listesi bireylere temin edilecek ve eksiksiz olarak hazırlanması talep edilecektir. Gerektiği takdirde uzmanlar bireylerden başvuru dosyasını güçlendirmek, daha ikna edici ve inandırıcı kılmak adına ek belgeler talep edebilecektir. İngiltere vizesi yeşil pasaport için hangi evrakların gerekli olduğu başvuru prosedürlerinin nasıl devam ettiği ve hangi işlemlerin uygulanacağını uzmanlara danışabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri ile ilgili güncel değişiklikleri İngiltere vizesi başvurusu sahiplerine profesyonel hizmet sağlayan uzman danışmanlar tarafından hazırlanan İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek elde edebilirsiniz.

İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte ve İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlara İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Yeşil Pasaport için Ne Gibi Şartlar Mevcuttur?" sayfası 121 defa okundu