İngiltere Vizesi Yeşil Pasaport ile Alınabilir mi?


Eklenme Tarihi: 2019-07-18 08:45:59

İngiltere vizesi yeşil pasaport sahibi bireylerce alınabilecek olup başvurduğu vize türü ile başvuran bireylerin yaşam standartlarına göre başvuru şartları değişmektedir.

İngiltere vizesi yeşil pasaport (hususi pasaport) sahibi bireylerce de alınabilecektir. Başvuru işlemlerini uzman danışmanlar ile yapmaya karar veren bireyler öncelikle il ve ilçe nüfus müdürlüklerinden pasaport başvuru yaparak kısa süre içerisinde pasaportlarına sahip olabilecektir. Daha sonra başvuru ücretini yatırarak başvuru için gerekli evraklar listesindeki belgeler eksiksiz olarak başvur dosyasına eklenmelidir. Başvuru dosyasına eklenen evrakların güncel olması ve gerçeğe uygun bilgiler içermesi vize sonucunu olumlu yönde etkileyebilecektir. İngiltere vizesi yeşil pasaport sahibi bireylerin başvuru dosyasında bulunacak olan belgeler değişiklik gösterebilecektir. Başvuru sahibinin hangi amaçla yurtdışına gittiği, İngiltere’de nerede kalacağı, masraflarını nasıl karşılayacağına ve daha birçok hususa dair bilgilerin başvuru dosyasına bulunması oldukça önemlidir. Gerekli evrakların ışığında başvuru formunu dolduran, dilekçeleri yazan ve başvuru formunu titizlikle dolduran danışmanlar İngiltere vizesi yeşil pasaport sahibi bireyler adına Başvuru Merkezinden randevu alacak ve bireyler başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerini teslim edeceklerdir. Başvuru sonucu ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir. İngiltere vizesi yeşil pasaport sahibi olan bireyler başvuru prosedürleri ile ilgili olarak tüm merak ettiklerini uzman danışmanlar ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

“İngiltere vizesi üzerine en son hangi kararlar alındı?”, “İngiltere’de sürekli oturum şartları değişiyor mu?” vb. sorulara yanıt arayan bireyler İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek güncel değişikliklerden haberdar olabilecektir.

İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte ve İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlara İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Yeşil Pasaport ile Alınabilir mi?" sayfası 105 defa okundu